Agnieszka Dobrzyńska - Gabinet Indywidualnej Terapii Usprawniającej

Opis

Certyfikaty Terapeuty - Terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK)

Adres gabinetu

Loading...

Opinie klientów

7 Opinie on “Agnieszka Dobrzyńska - Gabinet Indywidualnej Terapii Usprawniającej”

Overall rating
 • Weronika

  Chciałabym bardzo polecić i przede wszystkim podziękować Agnieszce za prowadzoną terapię. Nie spodziewałam się tak szybkiej poprawy nie tylko fizycznej, ale i psychicznej. Jej indywidualne podejście do pacjenta, wiedza i zdolności są na najwyższym poziomie. Do tego jest wspaniałą i ciepłą osobą. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!

  Odpowiedz
 • Rozrabiara

  Dla mnie to jest jakiś szok. Doznania, emocje, energia i uczucia które pozostawia terapia rozkładają na łopatki. Aga jest do tego stworzona!!!

  Odpowiedz
 • Paulina

  Doświadczenie, wiedza, empatia to idealne określenia Pani Agnieszki. Terapia jest dobierana indywidualnie i redukująca problemy fizyczne i neurologiczne. Z całego serca polecam i dziękuję za pomoc 🙂

  Odpowiedz
 • Sylwia

  Polecam każdemu oddać się w ręce Agnieszki! Jej wrażliwość, intuicja, profesjonalizm i talent zapewniają pomoc na najwyższym poziomie. Jestem spokojna bo Agnieszka to moja pierwsza i najpewniejszą pomoc w wielu sytuacjach. To moja terapeutka na życie ❤️

  Odpowiedz
  1. Wiktor

   Pani Agnieszka jest doskonałą terapeutką, profesjonalistką, a zarazem przesympatyczną osobą. Najpierw pomogła mi wrócić do formy po poważnym wypadku, a teraz w ramach regularnych wizyt pomaga ją utrzymać. Zdecydowanie polecam.

   Odpowiedz
 • Anna

  Pragnę bardzo podziękować państwu Agnieszce i Mieszkowi Dobrzyńskim za to że stawiają mnie na nogi. Dzięki ich profesjonalności, zaangażowania, życzliwości i podejścia indywidualnego do pacjenta mogę dalej funkcjonować.Pragne polecić każdemu, naprawdę każdemu kto potrzebuje rehabilitanta. To właśnie ci młodzi ludzie znający swój fach,którzy ciągle się szkoła w każdej dziedzinie swego zawodu potrafią pomóc tym , którzy tej pomocy potrzebują. Za wasze rece, serce i troskliwość serdecznie dziękuję

  Odpowiedz
 • Krzysztofa

  Pani Agnieszka jest cudowną terapeutką o bardzo empatycznej naturze. Ogromna wiedza o ludzkim ciele, powiązaniach energetyczno-fizycznych, procesach w nim zachodzących poparte doświadczeniem i miłym usposobieniem sprawia, że terapia jest naprawdę skuteczna. Byłam bardzo zaskoczona przebiegiem i skutkiem terapii. Niby tylko się leży, dotyk jest bardzo delikatny lub zgoła żaden, a w człowieku szaleje huragan. Pani Aga jest niezwykła. Wyczuwa zmiany energetyczne w człowieku wręcz czarodziejsko 🙂 I to naprawdę działa. Polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
 • Magdalena Dziołak

  Z pełna odpowiedzialnością i z wielka przyjemnością chciałabym polecić terapie z Panią Agnieszką. Słucha, obserwuje, rozmawia, czuje! Czy można pomagać ludziom z pasją i zaangażowaniem? MOŻNA i Pani Agnieszka jest w tym niezwykła.
  Nie należę do najłatwiejszych pacjentów – dziękuję za WSZYSTKO !

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Select a rating

Zapisz się do newsletter!