Aneta Michalska - Terapie medycyny Integralnej

Opis

Adres gabinetu

Loading...

Opinie klientów

13 Opinie on “Aneta Michalska - Terapie medycyny Integralnej”

Overall rating
 • Ewelina

  Cudowna oczyszczająca atmosfera. Pani Aneta czyni cuda! Już po jednej sesji można poczuć całkowite uwolnienie. Niesamowita energia! Polecam!

  Odpowiedz
 • Maja Krasowska

  Prawdziwe, profesjonalne, indywidualne podejście do drugiego człowieka. Niesamowite czucie. Ogromna wrażliwość. Aneta to kobieta z pasją i ogromnym sercem. Serdeczna, wyrozumiała. Polecam wszystkim! Takich ludzi potrzebuje nasz świat!

  Odpowiedz
 • Marta

  Pani Aneta nie dość, że jest świetnie wykwalifikowana, to działa z ogromną pasją i dużą empatią!
  Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
 • Gosia

  Pani Aneta ma niesamowite podejście do pacjenta.Swoim spokojem emanuje.Ma bardzo rzetelną wiedzę i doskonale wie co robi.Udzieliła cennych uwag co do stanu zdrowia mojej córki.W czasie sesji córka zasypiała a po zakończonej widoczne były pożądane efekty . Serdecznie polecam!!!

  Odpowiedz
 • Edyta

  Cudowny zabieg. Wspaniała osoba wykonująca. Z serca polecam. Najwyższa jakość.

  Odpowiedz
 • Beata

  Polecam

  Odpowiedz
 • Ewa

  Sama bedac praktykiem technik uwalniajacych cialo z roznych stanow, napiec i splatan, jestem bardzo wywrazliwiona na drugiego czlowieka. Przy sesji czaszkowo-krzyzowej czy kamertonowej spotkalam sie nie tylko z uwaznoscia Anety na osobe, z ktora pracuje I doskonala znajomoscia techniki ale tez z wrazliwoscia, empatia, swiadomoscia I czystoscia tak intencji jak i praktyki. Sesje z Aneta polecam calym sercem.

  Odpowiedz
 • Anette Rückert

  To było moje pierwsze doświadczenie z terapią czaszkowo krzyżową i kamertonami.
  Od razu na początku uwspólniłyśmy przestrzeń, nastąpiło jakby porozumienie na wyższym poziomie. Nie trzeba było wiele mówić to co miało się uwolnić zostało uwolnione. Moje ciało poczulo większą przstrzeń, przyszła akceptacja i zrozumienie, że nie jestem sama w tym procesie.
  Zachęcam wszystkich do pozwolenia sobie na odczuwanie i uwolnienie skumulowanych traum w naszych ciałach przejawiających się we współczesnym świecie jako „choroby”.
  Ta terapia Ci to przyniesie
  Dziękuję za spotkanie

  Odpowiedz
 • Monika

  Szczerze polecam terapię z Anetą:)to połączenie ogromnej wiedzy,pełnego zaangażowania i profesjonalizmu .Niejednokrotnie ja i moja córka korzystałyśmy z Jej pomocy przy pracy ze sobą ,te piękne sesje były uwalniające,pełne spokoju,wrażliwości ,byłyśmy w pełni zaopiekowane.Serdecznie polecam tym wszystkim !!

  Odpowiedz
 • Dorota

  Korzystam z sesji u pani Anety od prawie roku. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą pracować z ciałem i emocjami.

  Odpowiedz
 • Maria

  Aneta jest świetną terapeutką, bardzo ciepłą i uważną w swojej pracy. Bardzo lubię terapię czaszkowo-krzyżową w jej wydaniu. Za każdym razem bardzo się na niej relaksowałam, moje ciało przysypiało i rozluźniało się. Skorzystałam również ze świecowania uszu. Polecam zabiegi u Anety, na pewno skorzystam ponownie 🤗🙏

  Odpowiedz
 • Ewa

  Terapia w wykonaniu Pani Anety działa super. Poczułam rozluźnienie mięśni gnykowych , poprawiła mi się jakość połykania.(a miałam trudności w przełykaniu). Ustąpił również ból w kolanie. Zaznaczę tez, ze nie zgłaszałam jej wcześniej o dolegliwościach.. Polecam również świecowanie uszu i kamertony. Ewa

  Odpowiedz
 • JOANNA

  Ja boleśnie odczuwałam rwe kulszową, Aneta postawiła mi bańki i od tego czasu a minęło już 2 msce nic mi nie dolega. Profesjonalne podejście do człowieka, doradzi jaki zabieg zastosować aby było dobrze. Polecam bardzo.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Select a rating

Zapisz się do newsletter!