Katarzyna Flis - "Babylove" Fizjoterapia Matki i Dziecka

Opis

Adres gabinetu

Loading...

Opinie klientów

5 Opinie on “Katarzyna Flis - "Babylove" Fizjoterapia Matki i Dziecka”

Overall rating
 • Natalia

  Gorąco polecam. Jestem zachwycona pracą Pani Kasi. Pełen profesjonalizm i dar do pracy. Pani Kasia naprawdę mi pomogła z wszystkimi problemami z którymi do niej przyszłam.

  Odpowiedz
 • Gosia

  Polecam z całego serca ❤❤❤

  Odpowiedz
 • Marta Niksa

  Kasia to cudowna terapeutka. Oddaje się w jej ręce i ufam bezgranicznie. Byłam u Kasi z sama sobą z synkiem i na pewno będę wracać cały czas. Dziękuję za wszystko.

  Odpowiedz
 • Patrycja

  Najlepszy terapeuta w okolicy! Pani Kasia wie co robi. Polecam serdecznie

  Odpowiedz
 • Marta

  Polecam wizyty u Pani Kasi zarówno dla dziecka jak i dla mamy. Wizyty przebiegają w domowej i ciepłej atmosferze. Dziecko sprawdzane jest od główki po stopy. Wszystko jest dokładnie tłumaczone zrozumiałym językiem. Terapia jest ogromną pomocą w rozwoju dziecka, czego doświadczyliśmy w całym pierwszym roku życia naszej córki. Dziecko po terapii czaszkowo-krzyżowej jest zrelaksowane i wyciszone, a rodzice spokojni z poczuciem bezpieczeństwa, że ich pociecha jest profesjonalnie zaopiekowana. Nasze wizyty odbywają się rodzinnie, mama i tata mogą w czasie terapii nauczyć się poprawnej pielęgnacji oraz ćwiczeń pod okiem specjalisty.
  Jako pacjentka-mama polecam wizyty każdej mamie. Terapia czaszkowo-krzyżowa przywraca stabilizację w całym organiźmie, co pozytywnie wpływa na jakość życia i relacje między rodzicem, a dzieckiem.
  Wdzięczni rodzice i Olcia

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Select a rating

Zapisz się do newsletter!