Sylwia Laskowska - Gabinet Terapii czaszkowo-krzyżowej

Opis

Certyfikaty Terapeuty - Terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK)

Adres gabinetu

Loading...

Opinie klientów

1 opinia on “Sylwia Laskowska - Gabinet Terapii czaszkowo-krzyżowej”

Overall rating
 • Leszek

  Moim problemem były bóle ciągnące się od pleców a nasilające się w lewym udzie i podudzie. Bardzo przypominało to (i być może było) rwę kulszową. Pisze to w czasie przeszłym, gdyż bóle ustąpiły po serii zabiegów u Sylwii. Już po pierwszych kilku poczułem ulgę a stopniowo w czasie ból przemienił się w odczucie lekkiego dyskomfortu aż w końcu całkowicie ustąpił.
  Co ciekawe przy samych zabiegach tez zmieniało się odczucie w moim ciele w czasie – w pierwszych sesjach odczuwałem relaks i senność a nawet raz zasnąłem na dobre. Stopniowo mój stan zmieniał się w bardziej medytacyjny a ostatnio pojawił się duży przypływ energii i pozytywnego nastroju.
  Efekty sa rozłożone w czasie i zdarzało mi się w pierwszych dniach po zabiegu czuć chwilowo gorzej ale stopniowo i wyraźnie przychodziła poprawa raz za razem, tak jakgdyby moje ciało zaczęło się samo leczyć i odbudowywać. Przyznam ze nie doświadczyłem wcześniej takiego uczucia i poprawa, która pojawiała się stopniowo także obejmowała inne moje dolegliwości jak bóle w okolicach karku i napięcie wokół kręgosłupa.
  Zdecydowanie uważam ze było warto i będę kontynuować te zabiegi dalej.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Select a rating

Zapisz się do newsletter!