Wioletta Pagieła-Gabinet

Opis

Adres gabinetu

Loading...

Opinie klientów

13 Opinie on “Wioletta Pagieła-Gabinet”

Overall rating
 • Joanna

  Serdecznie polecam p. Pagiełę, profesjonalna w pracy z dzieckiem i w kontakcie z rodzicem. Syn chętnie poddawał się zabiegom, a efekty obserwowaliśmy każdego dnia. Dzięki pracy p. Pagieły z naszą rodziną, rodzice również otoczeni są wsparciem, z sukcesami przetrwaliśmy kolejny rok szkolny.

  Odpowiedz
 • Justyna

  Pani Wioletta to człowiek anioł. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest znakomitym terapeutą. Odkąd uczęszczamy na terapię, skończyły się Nam pewne problemy z którymi borykaliśmy się już dłuższy okres czasu. Teraz jestem zadowolona ja i synek 🙂 Dziękujemy Pani Wiolu za wszystko co Pani dla Nas robi ! 🤗

  Odpowiedz
  1. Agnieszka

   Serdecznie polecam terapię u Pani Wioli.
   Właściwa osoba na właściwym miejscu, z cudownym podejściem do małych pacjentów.
   Dziękujemy 🙂

   Odpowiedz
 • Angelika

  Polecam serdecznie terapię u Pani Wioli. Przemiła i bardzo kompetentna osoba. Wspaniałe podejście do dzieci i rezultaty, które są naprawdę widoczne.

  Odpowiedz
 • Aneta

  Polecam serdecznie usługi Pani Wioletty! Ręce, które leczą! Po 2-3 zabiegach dolegliwości ustąpiły.
  Miła, empatyczna, z uśmiechem i serdecznym podejściem do pacjenta!
  Więc jeśli drogi Pacjencie, szukasz pomocy to nie wahaj się dłużej. Potrzebujesz Pani Wioli!

  Odpowiedz
 • Bozena

  Samopoczucie po zabiegu rewelacyjne , wyciszenie całego organizmu, spkój ,dobre samopoczucie ♥️polecam Panią Wiolettę ❤️

  Odpowiedz
 • Monika

  Spotkanie z panią Wioletta jest niesamowitym przeżycie. Kobieta z sercem na dłoni, otwartą na problemy , którymi się przychodzi. Moja córka uwielbia spotkania z panią Wiolletą. Po każdej sesji wychodzi rozluźniona i spokojniejsza. Polecam!!!

  Odpowiedz
 • Anita

  Polecam serdecznie !!!
  Terapia czaszkowo-krzyżowa stanowi wspaniały sposób na pozbycie się stresu, jest idealnym odpoczynkiem dla ciała i umysłu .Polecam każdemu spróbowanie tego rodzaju pracy z ciałem, daje to ogromną satysfakcję z pozytywnych efektów w krótkim czasie. Jedną wizytę u Pani Wioletty można porównać do zasłużonego wakacyjnego wypoczynku – zarówno ciało, jak i umysł dostają porcję pozytywnej energii.
  Bardzo polecam oddać się w cudowne ręce Pani Wioletty .

  Odpowiedz
 • Anita

  Polecam serdecznie
  Terapia czaszkowo-krzyżowa stanowi wspaniały sposób na pozbycie się stresu, jest idealnym odpoczynkiem dla ciała i umysłu . Jedną wizytę u Pani Wioletty można porównać do zasłużonego wakacyjnego wypoczynku – zarówno ciało, jak i umysł dostają porcję pozytywnej energii .Pasja i uważność w podejściu do klienta zasługuje na uznanie.
  Bardzo polecam !

  Odpowiedz
 • Ada

  Z całego serca polecam terapię u pani Wioletty! Niesamowicie cierpliwa i ciepła osoba potrafiąca dopasować sposób pracy do potrzeb dziecka (syn autysta – niewspółpracujący a biegnie z przyjemnością na każde zajęcia), ale co najważniejsze to przede wszystkim jej ręce przynoszą niesamowita ulgę, rozluźnienie i pomagają pozbyć się dolegliwości.

  Odpowiedz
 • Mariola

  Z całego sercem polecam P. Wiolettę.Ogromna wiedza,doświadenie!Fantastycznie nawiązuje kontakt zwłaszcza z najmłodszymi pacjentami. Z terapii korzystał 6 letni syn (jąkanie).Dzięki terapii krzyżowo -czaszkowej jest o 10 kroków do przodu. Dziękujemy i pozdrawiamy.
  Franio z mamą:)

  Odpowiedz
 • Sara

  Gorąco polecam terapeutkę! Profesjonalne podejście do pacjenta oraz procesów terapii to charakterystyka pracy Pani Wioletty. Niesamowite skupienie na procesie pozwala w bardzo komfortowy sposób odbyć sesję terapeutyczną z rewelacyjnymi skutkami redukcji stresu.

  Odpowiedz
 • Iwona

  Polecam ze względu na fachową i profesjonalną terapię. Świetna miejętność połączenia teorii z praktyką to wizytówka tej osoby😁

  Odpowiedz
 • Sylwia

  Obserwując efekty u mojego dziecka, jestem zachwycona rezultatami – widzę znaczną poprawę w jego codziennym funkcjonowaniu. To naprawdę wartościowe wsparcie dla zdrowia i rozwoju dzieci!

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Select a rating

Zapisz się do newsletter!